Sobota 14/12/2019

Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2019 r. uczniowie klas młodszych obchodzili Dzień Pluszowego Misia. Nie jest to przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie.

Uczniowie naszej szkoły w tym dniu przynieśli swoje miśki. Przybliżono dzieciom Święto Pluszowego Misia. Uczniowie otrzymali kolorowanki z milusim misiaczkiem.

Odbyły się konkursy. Pierwsza kategoria to najmniejszy miś ze wszystkich zgromadzonych pluszaków, zdobyła ją uczennica kl. 1a. Druga to największy misiek, zdobyła ją uczennica kl. 2b. Trzecia kategoria dotyczyła klasy, która przyniosła najwięcej zabawek, zdobyła ją kl. 3b w ilości 61 misiów.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII SZKOLNEJ