Piątek 29/05/2020
Teraz jest 19:44 

.

Odwiedziło nas już
652397
internautów
 


XII Powiatowy Konkurs Recytatorski „Barwy jesieni”

 

          Uczennica naszej szkoły z klasy 1b – Jagoda Kopias pod kierunkiem wychowawcy – p. Beaty Sitek  została laureatką i zajęła III miejsce w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim „Barwy jesieni”, organizowanym przez Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradztwa Metodycznego w Pabianicach, który odbył się 5 listopada 2019r. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 18 listopada. Wyłonieni zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom, a szczególnie uczennicy naszej szkoły i jej Rodzicom oraz życzymy dalszych sukcesów.

 
 
 

 

2018 © Copyright by Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawla II w Pabianicach.
™2012 Designed by Nico. All rights reserved.